چرا ویزیتور نه چرا پایلا!؟

  • بهمن ۶, ۱۳۹۸

تجارت الکترونیک در پایلا

چرا سفارش گیری آنلاین از پایلا

در حال حاضر دقت و اطمینان از قیمت و کیفیت محصول و سرعت جابه جایی اهمیت فراوانی دارد و به چالش این روز ها تبدیل شده است و شرکت های خلاقی برای حل این چالش در دنیا وارد بازار شده اند ، اما چرا پایلا راه حل قابل اطمینان شما است!؟

پایلا مجموعه ای از فناوری ، نو آوری و تجربه است که مشکل کم بود یا نبود ویزیتور ، طول ویزیت ، در یافت سفارش در سخت ترین دست رسی ها و 24 ساعته است؛ که هر کدام را به شما توضیح میدهیم.

شانس ویزیت بالا در پایلا

  1.  شانس ویزیت بالا به چند نکته بستگی دارند:
  2. بودن ویزیتور که به علت های گوناگون ممکن است در مسیر ویزیت خود نباشد
  3. بودن شخص سفارش دهنده در مغازه
  4. نرسیدن رقیب تجاری زود تر از ویزیتور شرکت

اما جواب این 4 مشکل با تحت وب بودن اپلیکیسن پایلا و امکان سفارش 24 ساعته  در هر مکانی است.

امکان ویزیت و فروش تمامی محصولات

قطعا اکثر ویزیتور ها دارای چالش محدودیت زمان ویزیت هستن این محدودیت به دلیل بالا بون تعداد مغازه ها و کم بودن زمان مغازه داران برای سفارش به دلیل ترافیک بالای مشتری و تعداد بالای ویزیتور مراجع کننده به مغازه در روز امکان ویزیت همه محصولات برای همه ویزیتور ها وجود ندارد!!!!

پایلا با 24 ساعته بودن و نداشتن محدودیت زمانی این چالش را هم حل کرده است به گونه ای که مغازه دار در زمان های خالی خود و با دقت که اکثرا در ویزیت های حضوری وجود ندارد تمامی محصولات را میبیند و به ثبت سفارش در طول روز میپردازد .

تحلیل فروش و بازار

حتما برای شما سوال میشود چگونه !؟

پایلا با یک سری الگوریتم های تخصصی و ویژه به شرکت ها و تولید کنندگان این امکان را میدهد که با یک کیلیک تمامی اطلاعات مورد نیاز خود را که یک ویزیتور نمیتواند در اختیار مدیران بزارد به صورت مستند در یافت کنند.

به صرفه و همیشگی بودن پایلا:

پایلا با حذف هزینه های نگهداری حقوق ، مزایا و مشکلات ، محدودیت زمان و  دادن این امکان به شما که فقط یک ویزیتور همیشگی داشته باشید به شدت به صرفه تر و معقول تر از روش های قدیمی  است.

و به دلیل داشتن مزایای دیگر  شرکت ها دوست دار این سیستم هستند پس شما هم حتما امتحان کنید.

شما بایدوارد شده برای ارسال نظر

تماس با پشتیبانی
سلام
چه کمکی میتونم بکنم ؟